Volkswagen up!
1.0 high up! BlueMotion | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Navigatie
Direct kopen, basisprijs: € 6.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.450,-
LEASEPRIJS: € 106,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen up! |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 high up! BlueMotion | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Navigatie |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 januari 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.891 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-SZR-46 |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 44 kw / 60 pk |
| Laadvermogen: | 450 kg |
| Gewicht: | 840 kg |
| Wielbasis: | 242 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.290 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem uitneembaar
- Navigatiesysteem uitneembaar
- Radio cd speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dynamic-pakket
- Executive-pakket
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder